Twój rozwój. Twoja r-Ewolucja

coaching siedlce

r-Evolution

Katarzyna Kiejrys

To co czyni moją pracę wyjątkową to przywilej doświadczania niepowtarzalności drugiego człowieka. 

Katarzyna Kiejrys

Coach, Doradca ds. rozwoju i edukacji

Katarzyna Kiejrys

O mnie szerzej: 

To, że od zawsze interesował mnie drugi człowiek niewątpliwie popchnęło mnie w kierunku pracy z ludźmi. 

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam od nauczania języka angielskiego w sektorze prywatnym, gdzie miałam okazję spotkać całą plejadę osobowości, przekonań i potrzeb. 

W szczególności praca z młodzieżą uświadomiła mi, że tym co robię i mówię wpływam na kształtowanie ich sposobu myślenia. Świadomość ta, i idąca za nią odpowiedzialność sprawiła, że rozpoczęłam swój własny job crafting. 

Oprócz nauki języka postanowiłam wzmacniać wiarę w siebie i we własne możliwości moich uczniów, oraz uczyć ich wytrwałości i umiejętności radzenia sobie z trudnościami. Po to by zarazić moją ideą kolegów i koleżanki z pracy zaczęłam prowadzić dedykowane im szkolenia. 

Wszystko to zaowocował projektem edukacyjnym o nazwie 'XYZ' (ze względu na strategię marketingową mojego klienta na chwilę obecną nie mogę ujawnić więcej informacji, pojawią się one jak tylko będzie to możliwe). 

Zdobyłam też dodatkowe kwalifikacje z zakresu psychologii osobowości, emocji i motywacji  po to by móc prowadzić wyspecjalizowane kursy rozwojowe i wspierać ludzi w budowaniu ich ścieżki życiowej. 

Z racji, że moja praca nieodłącznie wiążę się ze wsparciem rozwoju droga do coachingu okazała się niedaleka. Wybrałam coaching świadomie, kierując się jego skutecznością.

Jako coach i doradca ds. rozwoju zdecydowanie wykorzystuję swoje doświadczenia z branży edukacyjnej. Kalejdoskop osobowości i postaw jakie dane mi było poznać uwrażliwił mnie na różnorodność i niemierzalność potencjału ludzkiego. Z tego powodu w mojej praktyce współpracuję zarówno z klientami biznesowymi jak i prywatnymi w obszarze budowania relacji i szeroko pojętego zarządzania własnym potencjałem.

Wspieram innych jako coach, trener i doradca ds. rozwoju i edukacji, oraz praktyk badań preferencji behawioralnych PRISM. 

Co robię

Bo wierzę w ludzi i ich możliwości. Napędza mnie chęć wnoszenie pozytywnego wkładu w życie innych.  

Czemu to robię

Dyplomowany coach Akademii Leona Koźmińskiego, magister filologii jęz.ang. Uniwersytetu Warszawskiego, certyfikowany trener neuropsychologii PRISM.   

Jakie mam wykształcenie

 

Coaching, Doradztwo ds. rozwoju  

r-Evolution

coaching Siedlce